odšťavňovač, odšťavňovače, Champion, Green Star, Twin Health, L´Equip, Lequip, Visor, Pulp Ejector, mixér, mixéry, Blender, odšťavovač, odšťavovače, citrusovač, citrusovače, Nutrifaster, Santos, Friul, Grain Mill, juice, extractor, extraktor, Z Star, Healthy Juicer, juicers, blenders, Iota, Oranfresh, Vital, Juice King, Vita Mix, Remida, automatic, automatický, ovoce, zelenina, lis, lisování, centrifuga, gastronomie, zdravá výživa, přírodní, šťávy, 100%, fresh, ovocné, zeleninové, nápoj, drink, džus, čerstvé, šťáva, pomeranče, citrusy, eshop, on line, prodej, záruky, největší výběr, nejnižší cena, obrázky odšťavňovačů, pics, super odšťavňovače, špičkové technologie, výhradní dovoz, životní styl, bezplatné poradenství, katalog, zkušenosti, garance ceny, doprava zdarma, servis, profesionální, zdraví, svěžest, vitalita, štíhlá linie, hubnutí, detoxikace, vitamíny, minerály, enzymy, seznam odšťavňovačů, mobilní prezentace, volejte T Mobile, potvrzení objednávky sms, pozitivní vliv na sex, šťavnatý život, juicy life, afrodiziaka, záruka spokojenosti, vegetarián, chlorella, wheatgrass, vitarian, vegan, raw food, living, odšťavňování, green, mlýnek na obilí, AtraNet Juicy Life
Objednávejte ON-LINE nebo volejte bezplatně 800 350 350 Proč nakupovat právě u nás?
Špičkové výrobky a služby za dobrou cenu. Nejširší nabídka odšťavňovačů na trhu. Pište nebo volejte - PORADÍME VÁM! JuicyLife je značkou snadné a profesionální přípravy čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a koktejlů. JuicyLife je přírodní cestou k získání a udržení zdraví a svěžesti. JuicyLife je život, který má šťávu!

Catler BL 8011

Dostupnost: skladem
Cena: 7990,-
ks

Fotogalerie produktu:

Ladné tělo ze slitiny ušlechtilých kovů, speciálně tvarovaná nádoba z odolného skla a panel s podsvícenými ovládacími tlačítky jsou hlavní rysy víceúčelového stolního mixéru Catler BL 8011. LCD displej zobrazující dobu mixování, 1200W výkonný motor a vysoce kvalitní komponenty zaručují profesionální výsledky mixování.

Jedinečný tvar 1,5l mixovací nádoby s dvojitým žebrováním a nerezové nože systému Kinetix v průběhu mixování zajišťují, že jsou všechny přísady v neustálém pohybu. Ingredience jsou hnány přes sekací nože nahoru po stěně nádoby, potom znovu mixovány při pohybu dolů, a jak takto cirkulují, je dosaženo perfektního výsledku mixování. Tajemství systému Kinetix spočívá v extra širokých sekacích nožích, které jsou dokonale přizpůsobeny tvaru dna nádoby, a tak ani kousek obsahu neunikne jejich ostří.

Protože každá z oblíbených pochutin musí mít tu správnou konzistenci, je BL 8011 vybaven pěti rychlostmi a tlačítkem Pulse. Nižší stupně rychlosti (1–3 – Mixování, Sekání a Míchání) využijete pro nápoje nebo přípravu koktejlů, majonéz, případně pro tekutá těsta. Vyšší stupně rychlosti (4–5) jsou určeny pro výrobu Pyré a Šlehání.

Elektronický regulátor otáček umožňuje změnu nastavení rychlosti i v průběhu mixování.

Mixér Catler nabízí dva přednastavené programy „SMOOTHIE“ pro přípravu krémů a „ICE CRUSH“ pro drcení ledu.

Stolní mixér Catler můžete použít nejen k rozdrcení kostek ledu až do sněhové konzistence, přípravě velmi jemné zmrzliny a krémů, ale i k nasekání ořechů, zeleniny a bylinek na stejně velké kousky.

S BL 8011 připravíte opravdu pestrou nabídku pokrmů, kterým neodolá žádný člen domácnosti. Vždyť koho by nezlákala delikátní paštika z uzeného lososa, čerstvý jehněčí hamburger, česneková majonéza, bylinkový dressing, pyré z tuňáka, malinové Frappé, koktejl Margarita, nebo Nespoutaná vášeň

Technické parametry

 • Rychlosti mixování: 4220/5500/7100/8500/10150 otáček za minutu.
 • Nožový systém Kinetix zaručuje 100% výsledky mixování
 • Široké sekací nože pro drcení ledu
 • LCD displej s odpočítáváním doby mixování
 • Podsvětlená tlačítka
 • Nastavení 5 rychlostí a tlačítko PULSE
 • Přednastavené funkce: drcení ledu, smoothie
 • 1,5 l skleněná nádoba na mixování
 • Vnitřní odnímatelné víčko umožňuje přidání ingrediencí do nádoby během mixování
 • Jedinečný design víka s očkem umožňuje snadné sejmutí víka
 • Příkon 1200 W, hmotnost 4 kg
 • Vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
 • Rozměry: 20 x 22 x 44 cm

Náš tip

 • Nastavte nižší stupně rychlosti (1–3 – Mixování, Sekání a Míchání) pro nápoje nebo přípravu koktejlů a pro pochutiny, jako jsou majonézy, dressingy, marinády a pro pokrmy, které vyžadují spojení mícháním, například tekutá těsta.
 • Nastavte vyšší stupně rychlosti (4–5 – Pyré a Šlehání) pro výrobu pyré a pro šlehání.
 • Použijte funkci „PULSE“ pro přísady vyžadující krátký interval mixování, například nasekání ořechů.
 • Použijte funkci „ICE CRUSH“ pro drcení ledu. Maximální množství kostek ledu, které je mixér schopen najednou rozsekat, odpovídá 1 standardnímu tácku na led nebo 250 g.
 • Použijte funkci „SMOOTHIE“ pro přípravu ovocných koktejlů.
 • Nakrájejte veškeré přísady na kostky (asi 2–3 cm kostky), pokud chcete dosáhnout výsledku rovnoměrného rozmixování.
 • Před zahájením mixování nevkládejte teplé přísady do nádoby mixéru o množství větším než 2 šálky. Po zahájení procesu mixování lze pomalu přidat další 1 a 1/2 šálku přísad otvorem ve víku.
 • Husté kašovité směsi lze účinněji promíchat, pokud je mixér naplněn z 1/4 až 1/2.
 • Při kombinování přísad vložte do nádoby mixéru nejdříve tekuté přísady a poté tuhé, pokud není v receptu uvedeno jinak.
 • Při mixování hustých nebo suchých směsí je v některých případech nutné mixér zastavit, odpojit od zdroje energie a stěny nádoby otřít plastovou nebo gumovou stěrkou.
Juicy Life
Zdraví
Imunita
Detoxikace
Wellness
Vitalita
Hubnutí
Zdravá výživa
Slunce
Vzduch
Voda
Pohyb a sport
Osobní růst
Vitamíny a minerály
Masáže a vodoléčba
Duševní svěžest
Potravinové doplňky
Bylinky a čaje
Pro krásu
Pro sex
Alternatívní medicína
Vegetarianství
Instituce a poradny
Pro pohodu
Pro zábavu
O čem se mluví...
Užitečné odkazy