odšťavňovač, odšťavňovače, Champion, Green Star, Twin Health, L´Equip, Lequip, Visor, Pulp Ejector, mixér, mixéry, Blender, odšťavovač, odšťavovače, citrusovač, citrusovače, Nutrifaster, Santos, Friul, Grain Mill, juice, extractor, extraktor, Z Star, Healthy Juicer, juicers, blenders, Iota, Oranfresh, Vital, Juice King, Vita Mix, Remida, automatic, automatický, ovoce, zelenina, lis, lisování, centrifuga, gastronomie, zdravá výživa, přírodní, šťávy, 100%, fresh, ovocné, zeleninové, nápoj, drink, džus, čerstvé, šťáva, pomeranče, citrusy, eshop, on line, prodej, záruky, největší výběr, nejnižší cena, obrázky odšťavňovačů, pics, super odšťavňovače, špičkové technologie, výhradní dovoz, životní styl, bezplatné poradenství, katalog, zkušenosti, garance ceny, doprava zdarma, servis, profesionální, zdraví, svěžest, vitalita, štíhlá linie, hubnutí, detoxikace, vitamíny, minerály, enzymy, seznam odšťavňovačů, mobilní prezentace, volejte T Mobile, potvrzení objednávky sms, pozitivní vliv na sex, šťavnatý život, juicy life, afrodiziaka, záruka spokojenosti, vegetarián, chlorella, wheatgrass, vitarian, vegan, raw food, living, odšťavňování, green, mlýnek na obilí, AtraNet Juicy Life
Objednávejte ON-LINE nebo volejte bezplatně 800 350 350 Proč nakupovat právě u nás?
Špičkové výrobky a služby za dobrou cenu. Nejširší nabídka odšťavňovačů na trhu. Pište nebo volejte - PORADÍME VÁM! JuicyLife je značkou snadné a profesionální přípravy čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a koktejlů. JuicyLife je přírodní cestou k získání a udržení zdraví a svěžesti. JuicyLife je život, který má šťávu!

Jupiter Combilis na bobuloviny a zeleninu

Dostupnost: není skladem
Původní cena: 8990,-
Cena: 8450,-

Jupiter Combilis na bobuloviny a zeleninu (Jupiter Motor + Jupiter Combi press)

Systém Jupiter představuje univerzální řešení pro všechny moderní kuchyně. Stavebnicový systém se spolehlivou motorovou jednotkou zaručuje vysokou flexibilitu při zpracování potravin, díky možnosti připojení řady přídavných modulů. Vybrat si můžete své vlastní řešení a vždy pouze to, které potřebujete – není třeba rovnou pořizovat celou sadu. Zjistíte-li v budoucnu, že chcete využít širší potencionál tohoto systému, můžete si dokoupit další užitečné příslušenství.

Specializovaný odšťavňovací nástavec Jupiter Combi press v krátké době připraví čerstvou, zdravou a chutnou šťávu i posilující dřeň z kořenové, listové i plodové zeleniny a travnatých výhonků. Zajistí také snadné zpracování a výbornou výtěžnost při výrobě ovocné dřeně ze všech druhů ovoce včetně bobulovin, v jejichž lisování je v kategorii domácích přístrojů nepřekonatelný. Tento lis dokáže z přehledem zpracovat až 30 kg rybízu za hodinu. (Stejně dobře zvládá jahody, maliny, borůvky, angrešt, ostružiny a ostatní drobné ovoce.) Skvěle oddělí maximum šťávy a zanechá téměř suchou odpadní vlákninu. S odšťavňovacím Combi lisem je možné připravovat také výborné pyré, výživné kaše, džemy, želé a povidla. Precizně odděluje jádra, slupky i stonky a je vybaven kvalitním seřizovacím mechanismem na regulaci hustoty odpadu. Jupiter je skutečný a téměř jediný specialista na zpracování velkých i malých bobulovin s obsahem peciček a jader, která ostatním odšťavňovačům působí nemalé potíže. Pracuje na principu tlaku vytvářeného rotací lisovací šnekové hřídele. Pomocí dvou za sebou uložených šroubovic získává za pomalých otáček podstatně kvalitnější šťávu než u řady odstředivých přístrojů. Je navíc vybaven nožem se čtyřmi čepelemi a děrovaným kotoučem pro řezání a drcení ovoce a zeleniny. Šroubovice je z inertního potravinářského plastu Delrin a lisovací komora je z oceli.

Parametry

  • motor: 150 W / 230 V
  • pojistka: T 0,8 A se zpožděnou účinností
  • rozměry (Š x H x V) mm: 190 x 130 x 230
  • hmotnost: 1,6 kg
Juicy Life
Zdraví
Imunita
Detoxikace
Wellness
Vitalita
Hubnutí
Zdravá výživa
Slunce
Vzduch
Voda
Pohyb a sport
Osobní růst
Vitamíny a minerály
Masáže a vodoléčba
Duševní svěžest
Potravinové doplňky
Bylinky a čaje
Pro krásu
Pro sex
Alternatívní medicína
Vegetarianství
Instituce a poradny
Pro pohodu
Pro zábavu
O čem se mluví...
Užitečné odkazy