odšťavňovač, odšťavňovače, Champion, Green Star, Twin Health, L´Equip, Lequip, Visor, Pulp Ejector, mixér, mixéry, Blender, odšťavovač, odšťavovače, citrusovač, citrusovače, Nutrifaster, Santos, Friul, Grain Mill, juice, extractor, extraktor, Z Star, Healthy Juicer, juicers, blenders, Iota, Oranfresh, Vital, Juice King, Vita Mix, Remida, automatic, automatický, ovoce, zelenina, lis, lisování, centrifuga, gastronomie, zdravá výživa, přírodní, šťávy, 100%, fresh, ovocné, zeleninové, nápoj, drink, džus, čerstvé, šťáva, pomeranče, citrusy, eshop, on line, prodej, záruky, největší výběr, nejnižší cena, obrázky odšťavňovačů, pics, super odšťavňovače, špičkové technologie, výhradní dovoz, životní styl, bezplatné poradenství, katalog, zkušenosti, garance ceny, doprava zdarma, servis, profesionální, zdraví, svěžest, vitalita, štíhlá linie, hubnutí, detoxikace, vitamíny, minerály, enzymy, seznam odšťavňovačů, mobilní prezentace, volejte T Mobile, potvrzení objednávky sms, pozitivní vliv na sex, šťavnatý život, juicy life, afrodiziaka, záruka spokojenosti, vegetarián, chlorella, wheatgrass, vitarian, vegan, raw food, living, odšťavňování, green, mlýnek na obilí, AtraNet Juicy Life
Objednávejte ON-LINE nebo volejte bezplatně 800 350 350 Proč nakupovat právě u nás?
Špičkové výrobky a služby za dobrou cenu. Nejširší nabídka odšťavňovačů na trhu. Pište nebo volejte - PORADÍME VÁM! JuicyLife je značkou snadné a profesionální přípravy čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a koktejlů. JuicyLife je přírodní cestou k získání a udržení zdraví a svěžesti. JuicyLife je život, který má šťávu!

Citristar

Dostupnost: skladem
Cena: 1990,-
ks

Fotogalerie produktu:

Odšťavňovač CitriStar je díky promyšlenosti své konstrukce a jednoduchosti ovládání i čištění jednoznačným favoritem na nejlepší domácí lis ve své kategorii na všechny druhů citrusových plodů.

Na domácí přístroj má překvapivě silný motor, který pohání rotační lisovací kužel navržený tak, aby skutečně zvládl vše od malých plodů mandarinek, citronů a limet přes různé velikosti pomerančů až po velké grapefruity. K velmi praktickým rysům patří automatický start aktivovaný tlakem na lisovací kužel. Po vylisování rozkrojeného citrusu se přístroj opět automaticky vypne. Každý kdo zná ekvilibristiku s výměnou sklenic pod výtokovým otvorem odšťavňovače, "aby nic neukáplo", jistě velmi ocení výborný nápad s "uzamykatelnou" hubičkou sběrné mísy na šťávu.

Výtokový "zobáček" prostě posunete nahoru a nemusíte utírat pod odšťavňovačem žádné kapky džusu, které se vám nepodařilo zachytit (viz detail). Výtokový otvor je navíc dostatečně vysoko, takže pod něj bez problémů postavíte jakoukoliv sklenici běžné velikosti. Vylisovaná šťáva je díky nerezovému separačnímu sítu bez nepříjemných kousků vlákniny a díky skloněné sběrné míse nezůstává v odšťavňovači. Můžete ji vypít skutečně až do poslední kapky!

Po dokonale jednoduché očistě pouhým opláchnutím pod tekoucí vodou můžete nechat citrusovač klidně na kuchyňské lince bez obav, že by překážel. Přívodní elektrický kabel totiž lze zcela smotat a skrýt pod tělo přístroje. Odšťavňovač tak zůstane vždy po ruce a navíc svým líbivým designem přidá vaší kuchyni tu pravou a zdravou jiskru!

Juicy Life
Zdraví
Imunita
Detoxikace
Wellness
Vitalita
Hubnutí
Zdravá výživa
Slunce
Vzduch
Voda
Pohyb a sport
Osobní růst
Vitamíny a minerály
Masáže a vodoléčba
Duševní svěžest
Potravinové doplňky
Bylinky a čaje
Pro krásu
Pro sex
Alternatívní medicína
Vegetarianství
Instituce a poradny
Pro pohodu
Pro zábavu
O čem se mluví...
Užitečné odkazy