odšťavňovač, odšťavňovače, Champion, Green Star, Twin Health, L´Equip, Lequip, Visor, Pulp Ejector, mixér, mixéry, Blender, odšťavovač, odšťavovače, citrusovač, citrusovače, Nutrifaster, Santos, Friul, Grain Mill, juice, extractor, extraktor, Z Star, Healthy Juicer, juicers, blenders, Iota, Oranfresh, Vital, Juice King, Vita Mix, Remida, automatic, automatický, ovoce, zelenina, lis, lisování, centrifuga, gastronomie, zdravá výživa, přírodní, šťávy, 100%, fresh, ovocné, zeleninové, nápoj, drink, džus, čerstvé, šťáva, pomeranče, citrusy, eshop, on line, prodej, záruky, největší výběr, nejnižší cena, obrázky odšťavňovačů, pics, super odšťavňovače, špičkové technologie, výhradní dovoz, životní styl, bezplatné poradenství, katalog, zkušenosti, garance ceny, doprava zdarma, servis, profesionální, zdraví, svěžest, vitalita, štíhlá linie, hubnutí, detoxikace, vitamíny, minerály, enzymy, seznam odšťavňovačů, mobilní prezentace, volejte T Mobile, potvrzení objednávky sms, pozitivní vliv na sex, šťavnatý život, juicy life, afrodiziaka, záruka spokojenosti, vegetarián, chlorella, wheatgrass, vitarian, vegan, raw food, living, odšťavňování, green, mlýnek na obilí, AtraNet Juicy Life
Objednávejte ON-LINE nebo volejte bezplatně 800 350 350 Proč nakupovat právě u nás?
Špičkové výrobky a služby za dobrou cenu. Nejširší nabídka odšťavňovačů na trhu. Pište nebo volejte - PORADÍME VÁM! JuicyLife je značkou snadné a profesionální přípravy čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a koktejlů. JuicyLife je přírodní cestou k získání a udržení zdraví a svěžesti. JuicyLife je život, který má šťávu!

Mixér Personal Blender PB 150

Dostupnost: skladem
Cena: 3299,-
ks

Fotogalerie produktu:

Personal Blender má opačné plnění nádoby, nežli většina ostatních mixérů. Díky tomu je práce s přístrojem velice jednoduchá a příjemná. Po naplnění nádoby oblíbenými produkty jednoduše našroubujete uzávěr s otočným nožem a celý komplet usadíte na motor. Přístroj umožňuje dva způsoby mixování - pulsní a kontinuální. Pouhým stlačením nádoby začne přístroj mixovat vložené suroviny. Kontinuální mixování spustíte přitlačením a následným pootočením nádoby. Výsledný produkt je možné podávat rovnou z nádoby bez zašpinění dalšího nádobí.

K Personal Blenderu je dodáváno více plnících nádob, takže je možné zpracovávat různé suroviny s odlišnými chutěmi, aniž by docházelo k mísení těchto chutí. Nádoby jsou vyrobeny z polycarbonu, což zajišťuje nezbytnou odolnost. Každá nádoba má i svůj uzávěr, který Vám umožní uchovávat výsledný produkt v chladničce nebo mrazničce.

Bezpečnostní uzávěr je zkonstruován tak, aby nedošlo k započetí mixování bez dokonale uzavřené plnící nádoby.

Díky lehké váze a kompaktnímu provedení je možné brát Personal Blender kdekoliv s sebou a vychutnat si Váš oblíbený koktail téměř kdekoliv. Velmi jednoduché je i čištění celého přístroje. Stačí po ukončení daného procesu opláchnout otočný nůž a nádobu pod tekoucí teplou vodou nebo je jednoduše vložit do myčky na nádobí.

Parametry

  • Barva: bílá
  • Způsob odšťavňování: mixér
  • Výkon motoru: 200 W
  • Hmotnost: 1,2 kg
  • Snadnost odšťavňování: 5/5
  • Snadnost čištění: 5/5
  • Rozměry: 124 x 124 x 312 mm
  • Záruční doba: 24 měsíců
Juicy Life
Zdraví
Imunita
Detoxikace
Wellness
Vitalita
Hubnutí
Zdravá výživa
Slunce
Vzduch
Voda
Pohyb a sport
Osobní růst
Vitamíny a minerály
Masáže a vodoléčba
Duševní svěžest
Potravinové doplňky
Bylinky a čaje
Pro krásu
Pro sex
Alternatívní medicína
Vegetarianství
Instituce a poradny
Pro pohodu
Pro zábavu
O čem se mluví...
Užitečné odkazy