odšťavňovač, odšťavňovače, Champion, Green Star, Twin Health, L´Equip, Lequip, Visor, Pulp Ejector, mixér, mixéry, Blender, odšťavovač, odšťavovače, citrusovač, citrusovače, Nutrifaster, Santos, Friul, Grain Mill, juice, extractor, extraktor, Z Star, Healthy Juicer, juicers, blenders, Iota, Oranfresh, Vital, Juice King, Vita Mix, Remida, automatic, automatický, ovoce, zelenina, lis, lisování, centrifuga, gastronomie, zdravá výživa, přírodní, šťávy, 100%, fresh, ovocné, zeleninové, nápoj, drink, džus, čerstvé, šťáva, pomeranče, citrusy, eshop, on line, prodej, záruky, největší výběr, nejnižší cena, obrázky odšťavňovačů, pics, super odšťavňovače, špičkové technologie, výhradní dovoz, životní styl, bezplatné poradenství, katalog, zkušenosti, garance ceny, doprava zdarma, servis, profesionální, zdraví, svěžest, vitalita, štíhlá linie, hubnutí, detoxikace, vitamíny, minerály, enzymy, seznam odšťavňovačů, mobilní prezentace, volejte T Mobile, potvrzení objednávky sms, pozitivní vliv na sex, šťavnatý život, juicy life, afrodiziaka, záruka spokojenosti, vegetarián, chlorella, wheatgrass, vitarian, vegan, raw food, living, odšťavňování, green, mlýnek na obilí, AtraNet Juicy Life
Objednávejte ON-LINE nebo volejte bezplatně 800 350 350 Proč nakupovat právě u nás?
Špičkové výrobky a služby za dobrou cenu. Nejširší nabídka odšťavňovačů na trhu. Pište nebo volejte - PORADÍME VÁM! JuicyLife je značkou snadné a profesionální přípravy čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a koktejlů. JuicyLife je přírodní cestou k získání a udržení zdraví a svěžesti. JuicyLife je život, který má šťávu!

Srovnání domácích odšťavňovačů

Kategorie L´Equip 110,5 Mini Pulp Ejector Green Star Champion
Použití domácí domácí domácí / komerční
Barva šedá, bílá bílá bílá
Způsob odšťavňování odstředivý tlakový - dvouhřídelový strouhací / lisovací
Otáček za minutu 10000 110 1425
Příkon 350 W 190 W 540 W / 650 W
Plnící otvor střední polokruhový zaoblený čtverec kruhový
Velikost plnícího otvoru 63 x 32 mm 38 x 38 mm 45 mm
Manipulace velmi snadná snadná snadná
Čištění velmi snadné střední snadné
Možnost mytí v myčce ano (kromě základny s motorem) ano ano
Kontinuální odšťavňování ano ano ano
Výtěžnost vynikající vynikající vynikající
Kvalita šťávy výborná výborná výborná
Odšťavňuje listy a trávu? ne ano ne
Multifunkční zařízení? ne ano ne
Konstrukce plast. tělo a kryt, nerez mísa a sítko nerezové hřídele a sítka, plast. komponenty tělo z kovu a plastu, komponenty plast, nerezové nože v hřídeli
Hmotnost (bez obalu) 3,55 kg 10,5 kg 7,2 kg
Rozměry (D x Š x V) 304 x 191 x 292 mm 470 x 160 x 310 mm 425 x 190 x 200 mm
Záruka 6 let 5 let součásti, 2 roky motor 10 let motor, 5 let součásti
Poznámka ocenění "Nejlepší koupě v Top 10 mezi odšťavňovači" (srovnání: Independent 2003) ocenění "Nejlepší koupě v luxusní kategorii" (srovnání: Independent 2003) "Nejlepší koupě v luxusní kategorii" (Independent 09/04)
Cena 3.980 Kč 15.290/ 16.110Kč (GS1000/3000) 13.550 Kč
Komentář Díky vysokým otáčkám dosahuje téměř pravidelně nejvyšší výtěžnosti ve srovnání s ostatními odšťavňovači ve stejné kategorii. Výkonný motor a 6-ti letá záruka svědčí o vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. Velmi kvalitní šťáva s delší dobou spotřeby než z odstředivých přístrojů. Víceúčelové využití v kuchyni. Osvědčený a spolehlivý pomocník do kuchyně i baru s možností výroby pyré a mražených dření.

Juicy Life
Zdraví
Imunita
Detoxikace
Wellness
Vitalita
Hubnutí
Zdravá výživa
Slunce
Vzduch
Voda
Pohyb a sport
Osobní růst
Vitamíny a minerály
Masáže a vodoléčba
Duševní svěžest
Potravinové doplňky
Bylinky a čaje
Pro krásu
Pro sex
Alternatívní medicína
Vegetarianství
Instituce a poradny
Pro pohodu
Pro zábavu
O čem se mluví...
Užitečné odkazy